3.A – červen 2022

Na měsíc červen se vždy těšíme. Začíná oslavou Dne dětí a probíhají další hezké akce jako je školní výlet, den v přírodě a další. Ráno 1. června jsme se vydali Pohádkovou stezkou. Okolo rybníka Bulhar byly rozmístěny listy s otázkami, které se týkaly pohádek. Vydali jsme se po trase, do šifrovacích karet zaznamenávali písmena a pak vyluštili název pohádky SNĚHURKA A SEDM TRPASLÍKŮ. Po návratu do školy nás čekala zahrada plná her a soutěží, které pro nás připravili žáci z deváté třídy a moc jim za to děkujeme. V červnu jsme se také zúčastnili přednášky Bezpečný pes, ve které jsme se dozvěděli, jak se chovat k cizími pejskům a jak se chránit před nebezpečným psem. Zúčastnili výtvarné soutěže na téma „Cyklistický závod“, který projížděl Unhoští. Všichni jsme se těšili hlavně na výlet do ZOO Plzeň. Výlet se nám vydařil a mnoho zajímavého jsme se dozvěděli i viděli. Také jsme se byli podívat ve škole a ve třídě, kam budeme příští školní rok chodit. Ve vyučování jsme hlavně opakovali probrané učivo a napsali závěrečné písemné práce. Ve čtvrtek jsme dostali vysvědčení, rozloučili jsme se. A teď hurá na prázdniny!!!