2.C – září 2021 – Zážitkový den „SPOLU“

Škola začala zvesela. 1. září jsme se konečně všichni ve zdraví sešli. Den “SPOLU” jsme začali tím, že si každý nakreslil svůj portrét a pak jsme je zamíchali, vylosovali a hledali autora. Pak jsme zjišťovali, co kdo o prázdninách zažil. Venku nás pak čekali rébusy, které po vyluštění v družstvu dovedli ke sladkému pokladu. Na závěr jsme muzicírovali. Společné bubnování se všem moc líbilo. Byl to veselý a zábavný začátek školy. V dalším týdnu nás čekalo setkání s netopýry. Paní lektorka nám pověděla mnoho zajímavostí o netopýrech a nejlepší bylo nakonec. Přivezla s sebou živé netopýry. Viděli jsme je úplně zblízka, mohli si je i pohladit a s pomocí speciálního přístroje je dokonce i slyšeli.