2.C – říjen 2021

V říjnu jsme si zvykli na školní režim. Při výuce je často legrace, třeba když v hodině českého jazyka hrajeme pohádku O Červené karkulce. Rádi také pracujeme ve skupinách, zvláště když si při matematice hrajeme na nakupování. V říjnu k nám také do třídy přišel zástupce České spořitelny a povídali jsme si co jsou příjmy a výdaje. Zlepšujeme se tak ve finanční gramotnosti. Při výtvarné výchově jsme si zkoušeli zajímavé techniky. Malovali jsme hrušky a jablka a moc se nám to povedlo. Naši třídu v říjnu ozdobili draci. Létat asi moc nebudou, ale krásně se pohybují zavěšení na zácloně. Před podzimními prázdninami jsme přišli do školy v kostýmech. Učili jme se převlečení za dýně, čaroděje a různá strašidla. Byla to legrace.