2.C – Projektový den 26.10.2021

Projektový den který se uskutečnil 26.10. 2021 měl téma ” Jsme tým”.

Ve třídě bohužel chybělo mnoho žáků. Ti, kteří byli ve škole pracovali v malých skupinkách. Podívali jsme se na krátký film o podzimní přírodě. Kdo se pozorně díval , pak lehce řešil úkoly z pracovních listů. Cílem bylo určovat stromy a jejich plody, řešit čtyřsměrku, vyluštit tajenku. Potom každá skupina vyrobila z papíru podzimní strom. Vítězná skupina dostala sladkou odměnu. Nakonec jsme naaranžovali březový háj. Pak jsme odešli do sportovní haly, kde na nás čekali zástupci Labyrintu, kteří pro nás připravili hry a soutěže. Museli jsme spolupracovat jako tým. Vzájemně si pomáhat a podporovat se při zvládání překážek. Ukázalo se, že ti kteří si vzájemně pomáhají, jsou úspěšnější a rychlejší. Byl to zajímavý netradiční den. Naučili jsme se mnoho nového.