2.C – duben 2023

Počátek měsíce dubna byl ve znamení svátků jara - Velikonoc. V pracovních činnostech si děti vyzkoušely vymodelovat různé figurky s velikonočními motivy a ve středu 5. dubna se uskutečnil projektový den " Velikonoční zvyky a tradice" plný zajímavých úkolů z českého jazyka a matematiky. Ve čtvrtek 20.4. si žáci vyrazili do školy v pyžamu. Tento den byl totiž vyhlášený jako "Pyžamový den". Ale spát se mohlo jen na fotku! Hned v pátek 21.4. se celá budova školy v Komenského ulici zapojila do akce "Ukliďme Česko" a na podporu ochrany životního prostředí se uskutečnil projektový den " ke Dni Země. 27.4. si pro nás pracovníci Labyrintu připravili činnosti ve sportovní hale, které nám velice pomáhají při komunikaci v třídním kolektivu. Čekalo nás mnoho zajímavých her, kdy vůbec nebylo snadné se mezi sebou domluvit. Nakonec se to ale vždy nějak povedlo. Poslední pracovní den měsíce dubna patřil "Čarodějnickému učení", především pak skvělým soutěžím, které si pro žáky připravili jejich starší spolužáci. Bylo to jako vždy skvělé!!!