2.B – září 2021

Září je každý školní rok plné nových zážitků. Velkou změnou je návrat z bezstarostných prázdnin do školních lavic a novinkou byla i změna paní učitelky. Než jsme se začali učit, užili jsme si zážitkový den „Spolu“ plný soutěží, aktivit venku a zvuku bubnů. Potom už honem k novým znalostem s dovednostem, i když jsme v září dost opakovali. Ve výuce dost často používáme koberec, který máme vzadu ve třídě, také zpíváme a rádi si zacvičíme. K pohybu nás pozvala také TJ Unhošť ve „Sportovní hodince“, kterou připravila na fotbalovém hřišti. Celý školní rok nám propojuje téma Rok se zvířátky. Každý týden si o jednom zvířeti čteme, a pak s textem dále pracujeme. Musíme se pochlubit obrázky, které jsme společně vytvořily k prvnímu zvířeti, a které zdobí stěnu schodiště naší školy.