2.B – Začíná advent…

Advent začal i v 2. B

V pátek 26.11. jsme ve škole všichni vítali předvánoční čas. A musíme se pochválit, že se nám to skutečně dařilo. Přivítala nás, (zásluhou paní učitelky a paní asistentky) vyzdobená třída, kterou doplnilo naše vánoční oblečení a jiné dekorace. V hodině Čj a M jsme jsme plnili adventní úkoly, při kterých jsme museli být soustředění, bystří, trpěliví a pozorní. Nacvičované hudební vystoupení, které nemůžeme zazpívat na unhošťském náměstí, jsme předvedli spolužákům na chodbě každého patra. Při premiéře v přízemí jsme si on line připojili naše spolužáky, kteří nemohli být s námi ve škole. Při všech vystoupeních jsme sklidili veeelký potlesk. Při koledě „Hej Vánoce!“, kdy v refrénu tleskáme a dupeme do rytmu, jsme to tak „rozjeli“, že se na ten rachot přišel podívat do patra i pan školník. Trochu se bál, že spadne škola. Pak pro nás paní učitelka připravila kelímek vánočního čaje a sušenky. Ještě společné fotografie a….Advent právě začíná!