1. C – Čertovské učení 2020

Žáci prvních tříd měli 3.12. a 4.12 realizován tematický projekt Čertovské učení. Třídní učitelky pro své žáky připravily pracovní listy, v kterých se všichni mohli realizovat - omalovánky, skládačky, řešení příkladů, sestavování slov, říkanku. Žáci pracovali ve skupinách i individuálně. Dozvěděli se legendu o svatém Mikuláši. Výuka tak probíhala formou zábavného učení a všichni nadšeně plnili zadané úkoly. Atmosféra byla podbarvena adventní výzdobou tříd a kostýmy ( u některých dětí doplňky ) čertů, andělů, Mikulášů. Nechyběly ani odměny. Chtěly bychom pochválit všechny naše žáky za nadšení, které při těchto aktivitách projevili a vyjádřit dík i všem rodičům, kteří se do této akce zapojili  (obstarání kostýmů, doplňků, odměn, některých dekorací). Projekt byl umocněn i příchodem Mikuláše, čerta a anděla v doprovodu paní asistentky Kostelecké, samozřejmě za dodržení bezpečnostních předpisů. Děti měly připraveny básničku a písničku a dostaly odměnu - pera. Podobnou akci chystají třídní učitelky na Vánoce, kdy 17.12.  bude další Projektový den a návazně na to 18.12. besídka ( pouze pro žáky ).

Třídní učitelky Makovičková, Kremerová, Kubányiová