1.B – září 2022

Pro prvňáčky začalo září velkou změnou v jejich životě – už jsou školáci. První den byly děti ve třídě i s rodiči a šerpovali jsme se. Během prvních dnů jsme si prohlédli celou školu, Už vbíme, kde je šatna, kam chodíme cvičit. Většina obav a nejistot se brzy ztratila. Každý si našel svého kamaráda. Viděli jsme také ukázku Juda v hodině tělesné výchovy a byli jsme se podívat na Zahrádkářské výstavě v muzeu. Byla moc hezká a dostali jsme jako dárek masožravku, tak nám snad moc nevyroste jako v tom filmu. Také budeme mít první fotografii jako prvňáčci. Všechny děti se snaží, v matematice se učíme do pěti a v českém jazyce známe písmenka M, L, A, E a zkoušíme slabiky. Učebnicí nám provází housenka Agáta, kterou jsme si vyrobili v hodině výtvarné výchovy. Těšíme se, co nám škola přinese nového a na další společné zážitky.