1.A – září 2021

V průběhu září jsem se s dětmi vzájemně poznávala. Žáci si osvojili pravidla chování, seznámila jsem je se Školním řádem a různými bezpečnostními předpisy. Děti již znají písmena M, A, L, E. Proto již čteme slabiky, slova i věty složené z těchto písmen. Učím z interaktivních učebnic, což děti velmi baví. V matematice počítáme do tří, porovnáváme čísla a osvojujeme si základní geometrické tvary. V prvouce probíráme podzim. Na TV chodíme zatím ven, v hale jsme byli zatím jednou. V této třídě se mi velmi dobře učí, žáci jsou pozitivně naladěni. V této třídě mám klub AJ a Procvičování. Angličtina děti velice baví. Spolupráce s rodiči je velice dobrá. Za SRPDŠ máme dva zástupce, paní Novobilskou a Cízlovou.