Volné pracovní pozice

Od 1.2.2020 hledáme na uvolněnou pracovní pozici VYCHOVATELKU DO ŠKOLNÍ DRUŽINY. Pokud Vás naše nabídka oslovila, posílejte svůj životopis na e-mail: zsunhost@zsunhost.cz nebo si domluvte osobní schůzku na telefonu 737 757 886.

Dále hledáme:

- Speciálního pedagoga

- Asistenta pedagoga

- Učitele nebo učitelku pro 1.stupeň ZŠ

- Učitele nebo učitelku matematiky, fyziky

Předpokladem je odborná kvalifikace dle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících, ve znění pozdějších předpisů a vyhlášky č. 197/2014 Sb., a trestní a morální bezúhonost.