Dobrý den, paní ředitelko,

přestože ještě nejsou rozdána vysvědčení, musím Vám za sebe napsat a byla bych velice ráda, kdyby se to co nejvíce prezentovalo, protože pozitivních e-mailů není nikdy dost a určitě potěší.

Veřejně bych chtěla poděkovat naší paní učitelce, Ditě která se užasně a leckdy s velkou trpělivostí věnuje všem našim dětem z 1.A. Paní učitelka Dita Makovičková, je pro naše děti jedno velké sluníčko, které dokáže děti, jak namotivovat ke správným výsledkům a pochopení učiva, tak i svojí spravedlivostí. Musím napsat, že je s dětmi velice trpělivá a na druhou stranu moc hodná. Myslím, že to nepíši jen sama za sebe, ale za celou naší třídu.

Chci poděkovat, že si v první třídě vzala na celý týden děti na školu v přírodě. Je to obrovská zodpovědnost a za naši rodinu musím napsat, že  naše dítko by s paní učitelkou ještě zůstalo a určitě by nebyla sama.  Děti měli spoustu krásných zážitků a hlavně někoho, za kým mohou kdykoliv zajít. Tímto chci poděkovat celému týmu paních učitelek a vychovatelek, kteří se výletu zúčastnily.

Dále bych chtěla vyzvednout velmi povedený školní ples, který byl dle mého názoru málo odprezentován a vychválen, jako v ostatních obcích a městech kolem Unhoště. Všechni v okolí se plesem prezentují a to si myslím, že by mělo být i v Unhošti. Paní učitelky, včetně  té naší „Školní ples“ nádherně připravili a myslím, že se škola neměla vůbec za co stydět, ba naopak. Nádherná výzdoba, která sokolovnu pozdvihla na vyšší level, osvětlení, bohatý program, focení, hudba a samozřejmě i tombola, ze které si určitě každý něco odnesl. Myslím, že by město Unhošť, ale i škola měly být vděčni, že jsou tady tito lidé, kteří se snaží tmelit lidi, včetně rodičů, protože to všichni  po kovidové době potřebujeme.

Zkrátka bych chtěla tímto paší paní učitelce Ditě a učitelskému sboru, který se snaží zpříjemnit a zvelebit školu, školní výuku i školní aktivity moc poděkovat!

A abych na nic nezapomněla a vše bylo kompletní, chci poděkovět  všem ve školní jídelně. Paní hospodářka vždy vychází maximálně vstříc.Obědy jsou moc dobré a vyvážené, pokud můžeme posoudit, je výběr a to včetně baru, kde si děti mohou vzít různé saláty/zeleninu, zkrátka to, co mají ten den na výběr. Paní kuchařky jsou také vždy ochotné, přestože na něco člověk občas zapomene.

Budu se opakovat, ale zkrátka si myslím, že bychom si měli „my všichni“ vážit obyčejných věcí, není to samozřejmost! A hlavně lidí, kteří si to opravdu moc zaslouží!

Tučkovi