Jsme v tom společně…Máme Vás rádi

V měsíci květnu pořádalo Dobrovolnické centrum Kladno soutěžní výtvarnou výstavu na téma

„Jsme v tom společně…Máme Vás rádi „ Snahou této akce bylo vnést společně do Domova pro seniory ve Švermově jaro. Nakreslené, nebo namalované obrázky bylo možné doplnit i vzkazem pro obyvatele domu a vzkazy budou také v domově vystaveny s tím, že organizátoři pevně věří, že vnesou trochu slunce a dobré nálady pro všechny klienty domova pro seniory. Všechny obrázky vystaví a obyvatelé domu dostanou možnost vybrat ty, které se jim budou nejvíce líbit.

Za naši školu se zapojila třída 7.A se dvěma pracemi, které vytvořili v rámci výtvarné výchovy. Obrázky byly doplněny i malým vzkazem, nebo spíše přáním přímo na ploše výtvarné práce. Seniorům posíláme jeden obraz rozkvetlé sakury s přáním harmonie a klidu a druhou sakuru s přáním štěstí a radosti. Doufáme, že naše práce opravdu splní svůj účel a potěší všechny klienty domova seniorů ve Švermově.

Jsme v tom společně…Máme Vás rádi

Učitelka výtvarné výchovy