6.D – listopad 2021

Zdánlivě poklidný podzimní měsíc listopad nám přinesl 1 svátek - skvělé, 2 karantény - méně skvělé, ale doba si to žádá. V době karantény se učíme z domova, řídíme se dle rozvrhu, připojujeme se do hodin do školy a plníme úkoly, které dostáváme na hodiny, které nejsou online. Učitelé i rodiče nám věří, že to zvládneme, tak snad se nám podaří je nezklamat.

Ve škole jsme i tak stihli několik zajímavých věcí. Navštívili jsme mobilní planetárium, prohloubili jsme si znalosti o přídavných jménech, připomněli jsme si důležitost bezpečného chování na internetu, vytvořili jsme zajímavé projekty Naše město, zúčastnili jsme se logické soutěže Brloh, věnovali jsme se podzimním pracím na zahradách naší školy. Těšili jsme se, že přispějeme našimi svícny do vánočního stánku na náměstí při rozsvícení stromu, z kterého se s postupujícím časem stala Malá vánoční výstava s možností koupě výrobků ve škole v Komenského ulici. I tak jsme rádi, že jsme se připojili se svými dílky k mnoha krásným výrobkům dětí z celé školy. Snad udělají někomu radost.

Poslední výtvarnou výchovu v měsíci jsme věnovali zdobení perníčků pro naše milé spolužáky v karanténě - ať mají něco mňamkózního k Mikulášovi.

Zdravíme vás a přejeme všem příjemný adventní čas 6. D