Slet malých čarodějů a čarodějnic u Bulhara – poděkování

Slet malých čarodějů a čarodějnic u Bulhara

V pátek 29. dubna 2022 jsme příjemně strávili čas u rybníka Bulhar. Nejmladší čarodějky a kouzelníci z prvních a druhých tříd se zúčastnili pěkného programu, který pro ně připravili manželé Iva a David Svatošovi.

Díky jejich zapálenosti do práce s dětmi vzniklo několik hezkých stanovišť v duchu čarodějnického života. Děti si mohly hodit otráveným jablíčkem, podílely se na přípravě kouzelného lektvaru „lásky“, z různých složitých kousků stavěly obrázky netopýra či sovičky. Nechyběly ani sportovní aktivity, jako je let na koštěti či skoky přes žhavé plamínky. Na všech stanovištích je s milým úsměvem a pěkným přátelským chováním vítali jejich nejstarší kamarádi z devátých tříd.

Moc ráda bych touto cestou poděkovala mamince a tatínkovi Májinky z naší třídy. Nezalekli se zájmu více tříd a troufli si pobavit přes 130 dětí. Povedlo se jim to na obrovskou jedničku s hvězdičkou! Snad se tato velmi zdařilá akce brzo podaří zase někdy uskutečnit.

Veliké poděkování také posílám i všem prima deváťákům. Byli jste skvělí! Zároveň velké díky putuje i za asistentkou Zdeničkou, která byla velkou pomocnou rukou.

Celé dopoledne se moc vydařilo, nikdo se neproměnil v žádnou zvířecí příšerku, a dokonce si nikdo nespálil ani vlásek.

Tak zase za rok se na všechny malé čaroděje a čarodějnice budeme moc těšit! Doufám, že se slítneme opět v tak skvělé partě, jako tomu bylo tento rok.