Poděkování – Vánoční setkání

Moc bych chtěla touto cestou poděkovat za Vánoční setkání ve škole, které se uskutečnilo 27.11.

Naše děti Karolinka 1.A. a David z 2.A. si to moc užili a z vyrábění byly nadšení. Musím pochválit všechny zúčastněné maminky, paní učitelky a vychovatelky, které si daly na všem opravdu záležet. Výrobky jsou úžasné a budou nám dělat radost nejenom tyto Vánoce.

Ještě jednou díky a přeji více takto vydařených akci.

S pozdravem Veronika Žídková

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou poděkovat všem učitelkám, vychovatelkám a vůbec všem lidem, kteří se podíleli v neděli na Vánočním setkání. Zejména organizovaná zábava v jídelně a vynikající občerstvení mělo skvělou atmosférou a pro děti to byl úžasný zážitek. Muselo to dát všem organizátorům hromadu práce.

Ještě jednou děkuji a přeji všem krásné a pohodové prožití Vánočních svátků.

Pavla Čadová, maminka 3 studentů.

Vážená paní ředitelko,

včera jsme se s dětmi zúčastnili vánočních dílniček pořádané Vaší ( naší ) školou. Chtěla bych Vám touto cestou moc poděkovat za příjemně strávený čas. Dětem se dílny moc líbily, všechna stanoviště byla krásná a domů jsme si odnesli spoustu zajímavých a pestrých výrobků. Moc se nám líbilo, že výrobky byly voleny tak, aby se mohly zapojit jak mladší, tak i starší děti. 🙂

Mrzí mě, že jsem nepřidala ruku k dílu, ale příští rok  to snad napravím.

Přeji Vám i celému pedagogickému sboru krásný a hlavně klidný adventní čas.

Markéta Okrouhlická a Vojtíšek z 1.A.