V projektu Hýbeme se hezky česky už známe vítěze!

Vážení vedoucí, zástupci klubů a týmů,

velmi vám děkujeme za zapojení do soutěže Hýbeme se hezky česky. Na základě sečtení hlasů ze všech prodejen PENNY ve vašem mikroregionu v období 2. 9. – 29. 9. 2021 vám s radostí oznamujeme, že se váš tým umístil na 1. místě a vybojoval si tak výhru v hodnotě 15 000 Kč. A to ještě není vše. K výhře přidáme také zdravé potraviny vlastních značek PENNY. Gratulujeme!

Předání finanční odměny proběhne prostřednictvím sekretariátu Asociace školních sportovních klubů, který se s vámi brzy spojí ohledně bližších informací.

Poukázky na nákup potravin pro váš tým obdržíte poštou na adresu uvedenou v registračním formuláři, a to nejpozději do konce října. Platnost poukázek je od 1. 11. – 31. 12. 2021.

Zajímá vás, jak si v soutěži vedly i ostatní týmy? Navštivte od 14. 10. 2021 www.hybemesehezkycesky.cz a pomocí vyhledávače se podívejte, kdo zvítězil i v ostatních mikroregionech.

Máte nějaké otázky k soutěži či výhře? Kontaktujte nás na info@penny-sport.cz.

Přejeme mnoho zdaru a spoustu sportovních úspěchů.

Vaše PENNY