Poděkování učitelskému kolektivu

Vážená paní ředitelko,

chtěla jsem Vám i vašemu kolektivu moc poděkovat za to, jak funguje vaše škola v této nelehké době. Klobouk dolů, jak to zvládáte. Myslíme na Vás a přejeme hodně energie i nadále.

Velké díky patří i našim paním učitelkám Ledlové a Makovičkové. Jsou to velké profesionálky na svém místě.

Věnují našim dětem obrovské množství času a energie. Je vidět, že je to jejich nejen povolání, ale i poslání.

Doufáme a moc si přejeme, aby naše děti v příštím roce měly to velké štěstí a zůstaly s těmito učitelkami.

Paní učitelka Makovičková neskutečně dětmi žije. Není pro učitele běžné, aby byli tak propojeni s rodiči a neustále s nimi komunikovali. Online čtení pohádek z domova v kostýmech se dětem taky moc líbilo.

Prostě paní učitelka je pro naši Máju pán Bůh:-) Online výuka s prvňáky byla dokonalá.

Paní učitelkou Lédlovou nám seslalo asi samo nebe:-). Její online hodiny by měly být vzorem pro všechny učitele v republice. Jsou velice rozmanité, časově vyvážená, naučí a zároveň si udrží kázeň.

Její technická zdatnost je nadprůměrná. Komunikace s rodiči taky funguje perfektně.

Takže abych to shrnula dostáváte od nás na vysvědčení samé jedničky 🙂

Moc si vážíme vaší práce a přejeme hodně sil i do budoucna. Pokud bychom my rodiče mohli nějak pomoci, ozvěte se prosím.

Přeji krásný den

Iva Svatošová