Project: “Once upon a Tale”

Odstartovali jsme dobrodružství eTwinning: Project: “Once upon a Tale” spojuje školy z různých zemí. Naše škola se stala součástí mezinárodního projektu eTwinning s názvem “Once upon a Tale” (Byl jednou jeden příběh). A co to přesně znamená? Spolupracujeme se školami z Francie, Turecka a Rumunska, a společně budeme prožívat nezapomenutelné týdny plné zábavy a úkolů. Prostřednictvím zajímavé techniky “sketchnoting” se představíme našim partnerům ze zahraničí. Nejenže si vyměníme informace o našich tradicích a kulturách, ale také se naučíme nové způsoby vyjádření a sdílení příběhů. Ale to není všechno! V rámci naší spolupráce se připravuje soutěž v kreslení, kde se všichni pokusíme vytvořit nejhezčí pohádkovou postavu. Můžeme se těšit na nádherné obrázky, které nám naši noví kamarádi pošlou, a samozřejmě budeme mít také možnost ukázat svůj výtvarný talent. A teď přichází naše oblíbená část projektu- psaní vlastních příběhů! Budeme mít možnost vyjádřit svou kreativitu a fantazii a vytvořit příběhy, které nás zcela pohltí. Bude to úžasná příležitost, jak sdílet naše myšlenky a představy s našimi novými kamarády. Kdo ví, možná objevíme skryté spisovatele a spisovatelky mezi námi! Jsme opravdu nadšení z této spolupráce a těšíme se na setkání s našimi novými přáteli. Bude to nejen skvělá zábava, ale také příležitost rozšířit naše obzory a naučit se mnoho nového.