9.B – září 2021 – Zážitkový den „SPOLU“

Sešli jsme se v Unhošti na autobusovém nádraží. Přijeli jsme s paní učitelkou do Kladna ke gymnáziu. Potom jsme šli na fotbalový stadion Františka Kloze. Provázel nás pan učitel E. Novák, který nám vyprávěl o sportu v Kladně a o F. Klozovi. Na stadionu jsme si prošli šatny, posilovnu, sprchy, saunu. Na tribuně jsme se nasvačili a pokračovali jsme na Sletiště. Tam jsme dostali rozchod a za hodinu byl sraz u tribuny. Ze Sletiště jsme šli lesem až na Braškov, kde jsme nastoupili do plného autobusu a odjeli jsme do Unhoště ke Slovanu. Pak jsme odcházeli do jídelny a domů. Společného výletu se zúčastnilo dvacet tři žáků. Poznali jsme hřiště i zázemí fotbalistů a už víme, kam chodí hrát fotbal někteří naši chlapci.