9.B – Projektový den 26.10.2021

Dnes byl projektový den, a tak jsme vyjeli do Kladna. Nejprve jsme šli do Středočeské vědecké knihovny v Kladně. Zde nás paní knihovnice provedla všemi místnostmi, zahráli jsme si hry, seznámili jsme se s webovými stránkami knihovny, odbornými pojmy, vyhledávali jsme konkrétní knihy. Poté jsme navštívili divadlo, kde nás provedli celým divadlem, viděli jsme šatny herců, seznámili nás s technickým zázemím, ukázali nám rekvizity. Každá skupinka měla zpracovat jednu část projektu, a tak jsme psali, fotili, malovali. Ve škole budeme vše prezentovat. Nakonec jsme šli do nákupního centra a potom jsme jeli autobusem zpátky do Unhoště. Knihovnu budeme na střední škole určitě využívat, konají se zde i koncerty, zajímavé přednášky. Do kladenského divadla jezdíme. Někteří z nás jezdí s KMD i do Prahy.