7.A – září 2021

V září jsme si v 7.A po zážitkovém dni "SPOLU" začali pomalu zvykat na školní režim. Po loňské distanční výuce a letních prázdninách jsme leccos zapomněli a tak bylo celé září takové opakovací. Školní rok už se ale rozjel na plné obrátky a první projekt, který nás čekal, byl Evropský den jazyků. V angličtině jsme ho oslavili prací ve skupinkách. Bádali jsme nad pracovním listem a za pomoci mocného googlu hledali odpovědi na otázky o Evropě. Nejvíce zabrat nám dala slepá mapa, někteří z nás zjistili, že Austria není totéž, co Australia a vůbec jsme se nad mapou dost pobavili. Rozřadit významné památky a pojmenovat evropské jazyky už potom byla docela hračka. Vláďa, Ondra, David a Alice se zúčastnili přespolního běhu na Kladně a i když nevyhráli, tak si celé sportovní dopoledne moc užili a dosáhli na krásné umístění.