7.A – Projektový den 26.10.2021

Projekt Spolu “VENKU” 26.10.2021 - třída 7.A

V úterý 26. října jsme se společně vydali na pěší výlet na Vysoký vrch. Ráno bylo mrazivé, takže jsme vyrazili svižnou chůzí směrem na Suchý mlýn. Bylo nás pouze 15, ostatní spolužáci byli bohužel nemocní a tak o společný výlet přišli. Po cestě jsme si zahráli pár pohybových her, abychom se rozehřáli, zazpívali jsme si písničky, aby se nám lépe šlapalo a kolem půl 11 jsme došli na vrchol Vysokého vrchu.

Tam na nás čekal schovaný poklad. Stačila malá nápověda a všichni se dali do hledání. Zanedlouho jsme objevili truhličku s halloweenským pokladem. To bylo radosti 😊

Někteří si pak chtěli zkusit vyšplhat na rozhlednu, ostatní je pozorovali zespodu s respektem a do adrenalinového výstupu se nepouštěli. Také jsme vyzkoušeli obě dvě lesní houpačky a pak už jsme se vydali zpět ke škole.

Po cestě jsme opět hráli pohybové a kooperační hry, probírali jsme vztahy ve třídě a užívali si společného času venku. Ke škole jsme dorazili s 15 km v nohách, utahaní, ale nadšení, že se nám společný den venku povedl.