5.A – březen 2024

V měsíci březnu jsme ve všech předmětech probírali nové učivo. V hodině pracovních činností si žáci ozdobili velikonoční květináče a v hodině tělesné výchovy si vyzkoušeli nácvik první pomoci. V polovině měsíce jsme se ve škole zúčastnili programu Velká rodinná rada, při kterém žáci pracovali ve skupinách a osvojovali si základní znalosti finanční gramotnosti. Koncem měsíce jsme se zapojili do akce Učení naruby. Někteří žáci si vyzkoušeli, jak se můžou stát učitelem a vyučovat své spolužáky. Před velikonočními svátky jsme měli projektový den s názvem Velikonoční zvyky a tradice. Vyrobili jsme si velikonoční dekoraci, ozdobili velikonoční vajíčko a připravili jsme si malé velikonoční pohoštění.