3.A – září 2021

1.září jsme se všichni vrátili do školních lavic a vyprávěli si své zážitky z prázdnin. Zopakovali jsme si školní řád, dostali pracovní sešity, přinesli si potřebné věci a v pátek prožili hezký Zážitkový den s bubnováním a soutěžemi. Od pondělí jsme začali opakovat učivo ze 2.třídy. V rámci tělesné výchovy jsme navázali na plavecký výcvik, který probíhá v plaveckém bazénu v Kladně. 13.září pro nás připravili sportovci z TJ Unhošť Sportovní hodinku. Byli jsme rozděleni do družstev a všichni nadšeně sportovali. Za sportovní výkony jsme dostali malou odměnu. Kdo by chtěl, může se přihlásit do unhošťského fotbalového klubu. Akce se nám moc líbila a unhošťským fotbalistům za ni děkujeme. V září jsme se dvakrát setkali s pracovnicí unhošťského muzea paní Štěpánovou. Provedla nás výstavou výpěstků unhošťských zahrádkářů, která byla instalována v muzeu a udělali jsme si, v rámci prvouky, vlastivědnou vycházku po Unhošti. Přinesla nám mapu Unhoště, do které jsme vyznačili trasu, po které jsme šli a lepili samolepky navštívených míst. Dozvěděli jsme se spoustu informací z historie Unhoště. Na paní Štěpánovou se vždy moc těšíme a za společné akce děkujeme.