2.A – Projektový den 26.10.2021

Strašidelná škola aneb veselý projektový den

26. října 2021 si naše třída vybudovala „Strašidelnou školu“. Už před školou vypadala některá strašidýlka, upíři, kostlivci, zombíci… opravdu děsuplně! Po společném uvítání jsme se usadili do tří připravených stanovišť. Některé úlohy jsme plnili společně, některé strašidla plnila samostatně. Lehce si poradila s jazykovými rébusy, s příklady s duchy či s hledáním rozdílů v daném obrázku. Děti také malovaly bláznivé příšery a vyráběly veselé oranžové dýně. Celé dopoledne se také všem strašidelným duším plnila pořádně bříška. Starostlivé maminky upekly pusinkové duchy, perníčkové netopýry, dýně a dokonce nechyběly ani prsty čarodějnic! Všechna strašidla byla moc šikovná! Všichni pracovali s chutí a úsměvem na tváři. A tak to mám moc ráda. Nechť se zase brzičko sejdeme u nějakého dalšího zábavného projektu.

Dita Makovičková aneb vaše Pavučinková čarodějka