1.B – říjen 2023

Začátkem měsíce října jsme si přinesli do školy naše plyšové kamarády. Představili jsme je spolužákům a povyprávěli jim, proč je máme rádi. Ve čtvrtek 19.10. jsme se vydali do Divadla Spejbla a Hurvínka. Během pohádkového příběhu „Hurvínkova Nebesíčka“ jsme se dozvěděli, co se stane, když se Hurvínek rozhodne naučit Žeryka mluvit lidskou řečí. V průběhu měsíce jsme se poprvé zapojili do sběru papíru, který se každoročně koná během podzimních měsíců. Velké poděkování patří všem školáčkům a jejich rodičům, kteří nás podpořili. Po podzimních prázdninách jsme přišli v puntíkatém a podpořili projekt „Puntíkový den“, jehož cílem je šířit mezi širokou veřejnost povědomí o tom, že lupénka není infekční onemocnění. Poslední říjnový den se to u nás ve třídě hemžilo strašidly a různými pohádkovými příšerkami. Během celého dne jsme plnili úkoly plné netopýrů, pavouků a duchů. Za velikou snahu a spolupráci jsme si všichni zasloužili halloweenské odměny.