« Prosinec 2019 »

8. Ročník – Fyzika

Soubor VY_32_INOVACE_20B_Mt.flipchart, 223,3 KB
Autor Mgr. Petr Martinovsky
Anotace Žák určí v jednoduchých případech práci vykonanou silou a z ní určí změnu energie tělesa. Využívá s porozuměním vztah mezi výkonem, vykonanou prací a časem. Využívá poznatky o vzájemných přeměnách různých forem energie a jejich přenosu při řešení konkrétních problémů a úloh. Určí v jednoduchých případech teplo přijaté či odevzdané tělesem.
Soubor VY_32_INOVACE_19B_Mt.flipchart, 189,2 KB
Soubor VY_32_INOVACE_18B_Mt.flipchart, 239,4 KB