08.07.2020

NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY

V současné době pro Vás připravujeme nové webové stránky. Stránky budou spuštěny během měsíce...

14.06.2018 - Poděkování - besídka

Vážená paní ředitelko,
chtěl bych touto cestou vyzdvihnout práci paní učitelky Dity Makovičkové. Dnes jsem byl svědkem krásné besídky třídy 2.D., která se konala tento pátek jídelně. Paní učitelka se svým týmem vytvořila krásné představení postavené na krátkých českých pohádkách proložené písněmi z minulé soutěže "Caruso", které ho jste byla sama přítomna. Vzhledem k tomu, že jsem člověk z oboru, hraju v orchestru a učím na umělecké škole, nespokojím se pouze s osobním oceněním, ale píšu vám, že máte v týmu skvělou a kreativní kantorku. Sám vím, jak je těžké v sobě samém vybojovat nadšení pro věc a kreativitu po letech učení. Celé představení bylo interaktivní, rodiče zasedli v modelu "videostop" a dostávali otázky ke každé pohádce extra. Užili jsme si to všichni. Závěrečným happeningem bylo poděkování rodičům, které se neobešlo bez slz. Chtěl bych touto cestou pouze poděkovat. Mám v této třídě syna Matěje, a když se ho kdokoliv zeptá na školu, odpoví, že je skvělá a že ho baví. Jsem z toho šťastný, jak jako rodič, tak jako kantor. Vaší práce si velmi vážím a berte to pouze jako zpětnou vazbu od tatínka Matěje, který má potřebu vám to sdělit. Na závěr pouze děkuji!
S pozdravem Petr Peremský, tatínek Matýska