08.07.2020

NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY

V současné době pro Vás připravujeme nové webové stránky. Stránky budou spuštěny během měsíce...

12.10.2017 - Pochvala pro školní jídelnu

Dobrý den,

chtěla bych poslat velkou pochvalu všem, co se starají o stravování dětí ve školní jídelně. Moje děti z důvodů stěhování změnili od září školu, a tím i školní jídelnu a musím podotknout, že přístup na nové škole se nedá s tím na Vaší srovnat. Jídlo dětem nechutná a mohla jsem se i sama přesvědčit , že v porovnání s Vaší jídelnou je nepoživatelné. Další mínus je ,když dítko zapomene nebo ztratí čip. Oběd není vydán , tím přicházíme o peníze za stravu , smutné.... Tak ještě jednou pro shrnutí děkujeme , že jsem mohli poznat a jíst ve Vaší školní jídelně a velké díky všem paním kuchařkám a dalšímu personálu co se stará o plná bříška dětí.

S úctou a pozdravem

Petra Maštová