8.B – březen 2021

Měsíc začal přednáškou z fyziky o obnovitelných zdrojích. Poté následoval workshop o prevenci kybernásilí, do přednášky se mohl každý zapojit a říct svůj názor. Workshopu se nezúčastnili žádní učitelé a vše probíhalo anonymně. Na workshop navazoval úkol z Vob. Měli jsme vymyslet zajímavý příběh o šikaně nebo kybernásilí. Z Su jsme vypisovali zajímavé informace o své budoucí střední škole. Z českého jazyka jsme vymýšleli příběhy z určených přejatých slov. V měsíci březnu se také konala olympiáda z anglického jazyka a do okresního kola se dostala Natálie Štancová. Do konce dubna se můžeme zapojit do tvůrčí a literární soutěže „ Podívej se někdy na svět jinýma očima.“ Pro zájemce je i taneční výzva Jerusalema, do které se zapojila i naše škola.