5.A – září 2023

8.září - Den spolu /sportovní hala Kyšice. Evropský den jazyků. 4 . září se žáci po prázdninách vrátili do školních lavic a začal nový školní rok. První dny jsme věnovali třídnickým pracím, rozdávání učebnic, pracovních sešitů, seznamování se se školními pravidly. Potom ve všech předmětech začalo úvodní opakování učiva z loňského školního roku. V prvním týdnu jsme jeden den strávili společně s dalšími pátými třídami ve sportovní hale v Kyšicích, kde jsme se si zacvičili s hudbou a zahráli různé hry. V tomto měsíci jsme si také v hodině angličtiny připomněli Evropský den jazyků a navštívili jsme zahrádkářskou výstavu v unhošťském muzeu. V posledním zářijovém týdnu jsme měli projektový den s názvem Den české státnosti.